Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nefroloji Derneği (TND) 22. Nefroloji Kış Okulu, 7-10 Mart 2024 tarihleri arasında Akra Kemer Otel, Kemer, Antalya’da düzenlenecektir. Sizlere güzel bir bilimsel ve sosyal buluşma programı sunmak üzere hazırlıklarımız son hızda devam etmektedir.

Son yıllarda, Nefroloji alanındaki eğitim gereksinimlerini daha etkin şekilde karşılamak amacıyla Nefroloji Kış Okulu’nun kapsamında değişiklikler yapmıştık. Ve bugüne kadar aldığımız geri bildirimler oldukça olumlu idi ve bu da doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Bu sene Kış Okulunda yine Nefroloji’nin her alanında, geniş yelpazede bir bilimsel program hazırladık ve önümüzdeki günler içerisinde sizlerle paylaşacağız.

Bu yıl, 22. Nefroloji Kış Okulu’na, her yıl olduğu gibi, Türkiye’nin her bölgesinden Nefroloji uzmanları, Nefroloji yan dal asistanları, İç Hastalıkları uzmanları ve Diyaliz hekimlerinin yoğun katılımını bekliyoruz.

Nefroloji Kış Okulu’na bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin devamını bekliyor, TND Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Türk Nefroloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı


Dernek Sekreteryası
Türk Nefroloji Derneği
Adres: Teşvikiye, Vali Konağı Cad./Şakayık Sok.
Polat Apt. No:79 D:1, 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: +90 212 219 48 82
E-mail: iletisim@nefroloji.org.tr


D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
Adres: Güzeltepe Mahallesi, Özvatan Caddesi
No:38/3 Çankaya / Ankara
Telefon: +90 312 438 10 39 | Faks: +90 312 438 10 09
E-mail: bilgi@devent.com.tr
Web: www.devent.com.tr

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.